
Духова шафа Beko BBIE123002XD
10 841 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN4670
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується страва, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер користувачеві не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування. Міцні дверцята, що витримують важкий посуд. Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 % більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож можна спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 36.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Довідник дверцят | немає |
| Духовка | електрична |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | електромеханічне+сенсорне |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Можливості | гриль, конвекція, нижній нагрів, освітлення, вентилятор охолодження, дисплей/сенсорний світлодіодний, верхній + нижній нагрів, блокування дисплея, регулювання яскравості дисплея, електричний гриль, знімне внутрішнє скло, технологія AeroPerfect, швидкий на |
| Мощность подключения | 2400 Вт |
| Объем | 72 л |
| Потребление электроэнергии | 0.88 кВт/год |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | конвекція, нижній нагрів + верхній нагрів, великий гриль, малий гриль + конвекція, попереднє нагрівання з функцією бустер, нижній нагрів |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип напрямляючих | решітчати |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | традиційна/гідроліз |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Цвет | чорний, нержавіюча сталь |
| перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
Информация для заказа
- Цена: 10 841 ₴







