
Духова шафа Beko BBIM14300WMS
14 140 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15942
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою. Безпечні та зручні висувні напрямні. Якщо буває складно вийняти з духової шафи важке деко, телескопічні полиці полегшать цю задачу. Система напрямних дозволяє повністю (або на 2/3 в частково телескопічній версії) висунути полицю зі стравою на ній.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | механічне |
| Количество программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 2600 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 72 л |
| Подсветка | є |
| Потребление электроэнергии | 0.88 кВт/год |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | 3D конвекція, великий гриль, верхній + нижній нагрів, верхній + нижній нагрів + конвекція, конвекція + кільцевий нагрів, малий гриль + конвекція, нижній нагрів, розморожування |
| Решітка / Деко | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Цвет | Белый |
| перемикачі | поворотні + сенсорні |
Информация для заказа
- Цена: 14 140 ₴







