Посудомийна машина Beko вбудовувана, 10компл., A++, 45см, дисплей, білий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Уровень шума | 47 дБ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от протечек | Да |
| Половинная загрузка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Індикація на підлозі | є |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | авто, Quick & Shine, делікатна 40 |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Вид | вузька |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Высота | 81.8 см мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 45 х 82-92 х 57 см |
| Глубина | 55 см мм |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 730 Вт за цикл / 205 кВт за рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Звуковий сигнал по завершенню | немає |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Количество корзин | 2 |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Кількість програм миття | 8 |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Самоочисна система фільтрації | немає |
| Таймер відстрочки старту | є |
| Тип | повновбудовувані |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | конденсаційна |
| Тип управления | Сенсорное |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Цвет | Белый |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 236 ₴









