Мікрохвильова піч з грилем 600 - найшвидший і простий шлях до ваших улюблених страв. Гриль доповнює її звичайні можливості і розширює ваші кулінарні горизонти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Максимальная мощность микроволн | 900 Вт |
| Объем | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38.8x59.5x37.7 |
| Габариты ниши для встраивания | 560 х 380 х 550 мм |
| Діаметр піддону | 270 мм |
| Мощность | 900 Вт /(1000 Вт гриль) Вт |
| Рівнів потужності | 8 |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | Гриль, Мікрохвилі, Розморожування за вагою, Автоматичні програми з приготування за вагою |
| Цвет | чорний, нержавіюча сталь |
Информация для заказа
- Цена: 18 421 ₴






