
Мережева карта WiFi Mercusys MW150US
225 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN3251
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки компактному розміру MW150US можна з легкістю використовувати в будь-якому місці - вдома або в поїздці. Просто підключіть його до USB-порту вашого ПК - і насолоджуйтеся швидкісним інтернет-з'єднанням. Компактний адаптер дозволить підключатися до Wi-Fi зі швидкістю до 150 Мбіт/с, забезпечуючи зручний браузинг в інтернеті, швидке завантаження файлів і IP-телефонію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Высота | 6.85 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс підключення (Wi-Fi карти та адаптери) | USB 2.0 |
| Глубина | 18.9 мм мм |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Діапазон частот (Wi-Fi карти та адаптери) | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Захист інформації (Wi-Fi карти та адаптери) | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Количество антенн | 1 |
| Кількість антен (Wi-Fi карти та адаптери) | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Максимальна швидкість передачі даних (Wi-Fi карти та адаптери) | до 150 мбіт/с |
| Мощность | 20 dBM Вт |
| Поддержка | XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 (Wi-Fi карти та адаптери) | n/b/g |
| Тип антени (Wi-Fi карти та адаптери) | вбудована/незнімна |
| Тип антенны | вбудована/незйомна |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴



