
Мережева карта WiFi D-Link DWA-X582
2 121 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN16215
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий дводіапазонний PCI Express адаптер AX3000 DWA-X582 дозволяє підключити настільний комп'ютер до бездротової мережі і забезпечує високу швидкість передачі даних в цій мережі. Підключившись до захищеної бездротової мережі з доступом до Інтернет, Ви можете здійснювати перегляд Web-сторінок і спілкуватися з друзями в режимі онлайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1.6 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 65 мм мм |
| Дополнительно | розширений функціонал Quality of Service (QoS), WMM, Bluetooth/5.0, індикатор стану |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц/802.11b/g/n/ax, 5.15 - 5.35 ГГц/802.11a/n/ac/ax, 5.725 - 5.825 ГГц/802.11a/n/ac/ax |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, Wi-Fi Protected Setup |
| Интерфейс подключения | PCI-E/x1/x4/x8/x16, USB |
| Количество антенн | 2/5 dBi |
| Максимальна швидкість передачі даних | 2402 Мбіт/с |
| Поддержка | Windows 10/64-біт |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac, ax |
| Тип антенны | зовнішня/зйомна |
Информация для заказа
- Цена: 2 121 ₴




