
Мережева карта WiFi TP-Link ARCHER-TX3000E
2 113 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN9668
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
WiFi-адаптер TP-LINK TX3000E AX3000 BT5.0 PCI Express ARCHER-TX3000E. Найновіший стандарт Wi-Fi 6 гарантує надзвичайну швидкість, наднизьку затримку та безперебійне підключення. Використовуючи основу Wi-Fi 6, Archer TX3000E розроблений, щоб звільнити ваші ігри від кабелів і повністю оптимізувати ваш ігровий процес. Відкрийте відсутній компонент у вашому ігровому арсеналі! 1024-QAM і смуга пропускання 160 МГц забезпечують потужний, безперервний. Wi-Fi, щоб повністю розкрити потенціал вашого маршрутизатора Wi-Fi 6.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Высота | 120.8 мм |
| Тип антенны | Внешняя |
| Ширина | 95.2 мм |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 21.5 мм мм |
| Дополнительно | дводіапазонні антени з високим коефіцієнтом посилення |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, 802.1x, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Количество антенн | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 2402 Мбіт/с/5 ГГц |
| Мощность | 94.5 дБм/11a 6 Мбіт/с (макс) Вт |
| Поддержка | Windows 10/64-розрядна, Windows 11/64-розрядна |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
Информация для заказа
- Цена: 2 113 ₴








