
Система WiFi-Mesh MERCUSYS Halo H80X AX3000, 3xGE LAN/WAN, 3 мод (HALO-H80X-3-PACK)
5 423 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN16265
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рішення WiFi для всього дому. Немає нічого гіршого, ніж ненадійне з’єднання та швидкість Інтернету, яка не відповідає цифровому стилю життя людини. Halo працює як уніфікована система, щоб гарантувати потужний сигнал WiFi у кожному куточку дому, забезпечуючи неймовірно швидку та стабільну роботу мережі. Переривання та буферизація підуть у минуле. Справжній плавний роумінг з єдиною мережею. Система Halo автоматично підключає телефони чи планшети користувачів до найшвидшого вузла, забезпечуючи справді безперебійну роботу мережі. Більше ніяких раптових перепадів сигналу чи затримок Wi-Fi, при виході із дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.56 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Количество антенн | - |
| Комплект поставки | маршрутизатор х3, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 3 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 128 х 81 х 83.7 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | white |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 5 423 ₴





