
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
11 990 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17078
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для очищення повітря в приміщеннях середніх розмірів, наприклад, житлових кімнатах та офісах: апарат AF 30, оснащений системою багатократної фільтрації, видаляє з повітря алергени, шкідливі речовини та хвороботворні мікроорганізми. Іншими його особливостями є наявність фільтра з активованого вугілля та алфавітно-цифрового дисплея, що відображає вміст домішок (часток класу PM 2,5 мкг/м³), температуру та відносну вологість повітря, а також колірного індикатора якості повітря. Крім того, очищувач повітря оснащено функцією таймера, захистом від дітей , нічним режимом і дуже тихою роботою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Очиститель |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 5.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Защита от детей | Да |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Nano фільтр | відсутній |
| Smart-управління | відсутнє |
| Інші функції | - |
| Інші фільтри | - |
| Іонізація | відсутня |
| Ароматизация | відсутня |
| Вентиляция | відсутня |
| Використання в автомобілі | Нет |
| Використання вдома / в офисі | Да |
| Вугільний фільтр | є |
| Датчик влажности | відсутній |
| Датчик движения | відсутній |
| Датчик забруднення фільтра | є |
| Датчик запахів | є |
| Датчик качества воздуха | є |
| Датчик температури повітря | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Електростатичний фільтр | відсутній |
| Зволоження повітря | є |
| Знищення бактерій та вірусів | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Керування | сенсорне |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
| Мийка повітря | немає |
| Мощность | 36 Вт Вт |
| Місткість резервуара для води | без ємності |
| НЕРА фільтр | є |
| Очистка воздуха | є |
| Питание | Сеть |
| Площа обслуговування | 30 м2 |
| Попередній фільтр | є |
| Производительность | 320 м3/год куб. м/час |
| Підсвічування корпусу | без підсвічування |
| Регулювання швидкості вентилятора | відсутнє |
| Розміри | 33 х 60 х 34 см |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Таймер | з таймером |
| Універсальне застосування | Да |
| Усунення алергенів | є |
| Усунення тютюнового диму / неприємних запахів | є |
| Фотокаталітичний фільтр (УФ-випромінювання) | відсутній |
| пульт ДУ | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 11 990 ₴










