
Очисник повітря Karcher 1.024-822.0
21 151 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17081
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чудове рішення для очищення повітря у житлових та робочих приміщеннях великих розмірів: апарат AF 50, оснащений системою багаторазової фільтрації, видаляє з повітря алергени, шкідливі речовини та хвороботворні мікроорганізми
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Очиститель |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 9.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Защита от детей | Да |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Nano фільтр | відсутній |
| Smart-управління | відсутнє |
| Інші функції | - |
| Інші фільтри | - |
| Іонізація | відсутня |
| Ароматизация | відсутня |
| Вентиляция | відсутня |
| Використання в автомобілі | Нет |
| Використання вдома / в офисі | Да |
| Вугільний фільтр | є |
| Датчик влажности | є |
| Датчик движения | відсутній |
| Датчик забруднення фільтра | є |
| Датчик запахів | є |
| Датчик качества воздуха | є |
| Датчик температури повітря | є |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Електростатичний фільтр | відсутній |
| Зволоження повітря | є |
| Знищення бактерій та вірусів | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Керування | сенсорне |
| Кількість ступенів фільтрації | немає даних |
| Мийка повітря | немає |
| Мощность | 50 Вт Вт |
| Місткість резервуара для води | без ємності |
| НЕРА фільтр | є |
| Очистка воздуха | є |
| Питание | Сеть |
| Площа обслуговування | 50 м2 |
| Попередній фільтр | відсутній |
| Производительность | 520 м3/год куб. м/час |
| Підсвічування корпусу | без підсвічування |
| Регулювання швидкості вентилятора | відсутнє |
| Розміри | 58 х 29 x 29 см |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Таймер | з таймером |
| Універсальне застосування | Нет |
| Усунення алергенів | є |
| Усунення тютюнового диму / неприємних запахів | є |
| Фотокаталітичний фільтр (УФ-випромінювання) | відсутній |
| пульт ДУ | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 21 151 ₴










