
Шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125 125мм, 18В, 2х4Ah, 8500об/хв, (602247510)
13 616 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN17578
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Витривала акумуляторна кутова шліфувальна машина з потужним двигуном і тонким корпусом для універсального використання. Електронне відключення двигуна: зменшує віддачу при блокуванні диску — високий рівень захисту користувача. Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна. Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів. Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора. З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 125 мм мм |
| Источник питания | акумулятор |
| Напряжение | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 13 616 ₴









