
Шурупокрут-дриль акумуляторний Bosch EasyDrill 1200 12В 2х1.5А·год набір свердл і біт кейс (0.603.9D3.007)
3 316 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN17588
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторний шуруповерт EasyDrill 1200 - те, що потрібно. Це невеликий та легкий інструмент, що відрізняється простотою налаштування, а також зручністю використання та керування без зниження продуктивності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.94 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, регулюванням обертів |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 1500 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 3 316 ₴






