
Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx BS BL 12В 2х2.0А·год 20·38Нм 0-400·0-1500об·хв (601721500)
5 923 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17590
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщітковий легкий дриль-шуруповерт з доброю потужністю для універсального використання. Клас 12 В з акумуляторними блоками з гніздом для вставки — надзвичайна компактність і зручність. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч. Практична індикація ємності для контролю рівня зарядки акумулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 0.7 кг /без акумуляторного блока кг |
| Діаметр патрона | 1 мм |
| Ключові особливості | реверс |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Li-Power |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 300 x 225 x 85 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 5 923 ₴



