
Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo BS 18 LT BL Q 18В 2х4А·год 34·75Нм 0-600·0-2100об·хв (602334800)
15 910 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17591
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщітковий дриль-шуруповерт забезпечує оптимальну потужність в складних умовах застосування. Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу. Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт та найвищої ефективності при свердлінні та загвинчуванні шурупів. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч. Акумуляторний блок LiHD гарантує неймовірно високу потужність, тривалий час роботи і довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | реверс |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Power |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 241х108х200 |
| Скорость вращения | 2100 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 15 910 ₴






