
Газонокосарка акумуляторна Ryobi RY36LMX51A-160 самохідна MAX POWER 36В акб 1х6А·год до 2000м.кв (5133004589)
31 440 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17721
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщіткова колісна газонокосарка, ширина скошування 51см. Безщітковий двигун забезпечує характеристики, аналогічні характеристикам бензинового інструменту. Регульована швидкість руху робить роботу максимально комфортною. Телескопічна рукоятка і складаний травозбірник 70л для зручності зберігання. Великі задні колеса для поліпшення маневреності. 7-позиційна регулювання висоти скошування за допомогою однієї рукояті. Відсік для зберігання другого акумулятора для збільшення тривалості роботи з газоном великої площі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна висота скошування | 1000 мм |
| Мінімальна висота скошування | 400 мм |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Цвет | чорний, жовтий |
| Ширина захоплення | 51 см |
Информация для заказа
- Цена: 31 440 ₴






