
Газонокосарка Ryobi RY36LMXSP53A-160 самохідна, 36В MAX POWER, 1х6Аг, дека 53см, 70л (5133005802)
37 226 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17731
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газонокосарка Ryobi RY36LMXSP53A-160, самохідна, MAX POWER 36В, АКБ 1х6.0Ач, дека 53см, висота 20-100мм, 3в1 (викид складання, мульча), LED-фари 5133005802. Входить до системи MAX POWER, що забезпечує більш високу потужність, більш тривалу роботу та більш високу надійність, ніж інструменти попереднього покоління. Не поступається своїми характеристиками бензиновим аналогам. Потужний безщітковий двигун забезпечує високі технічні характеристики, дозволяючи впоратися навіть із складними завданнями та збільшує тривалість роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Самохідна |
| Максимальна висота скошування | 100 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Цвет | чорний, салатовий |
| Ширина захоплення | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 37 226 ₴








