
Кущоріз Ryobi RY18GSA-0 з насадкою, 18В ONE+,лезо 20см, (без АКБ та ЗП) (5133005764)
3 736 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN17761
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний кущоріз 2-в-1 Ryobi 18V ONE+ RY18GSA-0 є частиною системи Ryobi ONE+, що охоплює понад 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобіля, ремесла та багато іншого, і ідеально підходить для догляду та підстригання невеликих чагарників, живоплотів і країв газону. Ще більш компактна та легка, ніж попередня модель, нова вдосконалена конструкція також пропонує більш ергономічний інструмент для зручного використання. Завдяки високоякісним лезам зі сталі SK5, може обрізати гілки товщиною до 10 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 1.01 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 20 см |
| Максимальна товщина гілок | 10 мм |
| Материал лезвия | сталь/SK5 |
| Тип | ножиці для трави |
| Тип питания | акумуляторний |
| Цвет | чорний з салатовим |
Информация для заказа
- Цена: 3 736 ₴





