
Дискова пила Metabo KS 55 FS 1200Вт, 160мм, пластиковий кофр (600955500)
7 975 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN17767
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дискова пилка Metabo KS 55 FS це компактна, легка та продуктивна ручна дискова пилка, розрахована на великі, професійні навантаження. Новинка показує себе як надійний та ефективний інструмент, здатний виконувати складні завдання з великою інтенсивністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дискова, циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 39 мм |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Оберти двигуна | 4400 об/хв /(при навантаженні) |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 160 мм |
| Тип | дискова |
Информация для заказа
- Цена: 7 975 ₴





