
Фрезер Bosch POF1200AE (0.603.26A.100)
4 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN55602
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch POF 1200 AE - це вертикальний ручний фрезер потужністю 1200 Вт для домашніх майстрів. Може ефективно проводити прямі, косі та вигнуті пропили в тонких шарах деревини, ДВП, ДСП і ламінаті. Хід фрези (цанга 6/8 мм або 1/4 дюйма) становить 55 мм. Є регулювання обертання фрези від 11000 до 28000 об/хв, освітлення робочої зони і можливість підключення пилососа. Поставляється в картонній коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 3.4 кг |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 28000 об/хв |
| Система захисту від пилу | 1 |
| Тип | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴




