
Ніж Neo Tools Full Tang 40 см (63-117)
908 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19467
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мачете, 63-117, NEO, загальною довжиною 40 см із лезом 25,5 см - це високоякісний інструмент із нержавіючої сталі 3Cr13. Цей продукт стане в нагоді на виживанні для розчищення або рубання гілок на дрова. Верхня кромка полотна з пилкою допомагає різати товщу деревину. Двоточкова рукоятка виготовлена з ABS та TPR для зручного використання. Після завершення роботи з мачете його можна прибрати в нейлоновий чохол, що входить до комплекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 468 кг кг |
| Комплектация | Чехол |
| Материал рукоятки | TPR - пластик, ABS - пластик |
| Общая длина | 400 мм |
| Тип | мачете |
Информация для заказа
- Цена: 908 ₴







