
Ящик для інструментів Topex 16 '' (79R121)
382 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19475
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ящик для інструментів 16" TOPEX (арт.79R121) розмірами 38 х 17 х 17 см, вагою 0,6 кг. Легкий та практичний ящик для інструментів, виготовлений з міцного пластику. Має зручну ручку для перенесення. Бренд TOPEX орієнтований на ентузіастів "зроби сам".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество замков | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Матеріал замків | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 382 ₴

