
Ящик для інструментів Topex алюминиевый (79R220)
1 806 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19482
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кейс для інструмента алюмінієвий TOPEX розміром 45 x 15 x 32 см. Кейс універсального застосування завдяки легкої конструкції, а також системі перегородок і кишень. Внутрішня частина оброблена м'яким матеріалом, який захищає інструмент. Крім того, посилені краї захищають кейс від зносу. Оснащений двома замками з ключами. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество замков | 2 шт |
| Материал | метал/алюмiнiй |
| Матеріал замків | метал |
Информация для заказа
- Цена: 1 806 ₴

