
Ящик для інструментів Topex 19 " (79R132)
643 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19485
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скриня інструментальна 19" TOPEX (арт. 79R132) розмірами 46.2 x 25.6 x 24.2 см. Практична та добротна інструментальна скриня, виготовлена з міцного пластику із алюмінієвим замками. Скриня має 2 органайзера для зберігання дрібних елементів, тацю всередині та зручну ручку для переношування. Також у пригоді стануть бічні ручки. Марка TOPEX адресована майстрам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 242 мм |
| Длина | 462 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество замков | 2 шт |
| Материал | Пластик |
| Матеріал замків | алюміній |
Информация для заказа
- Цена: 643 ₴

