
Рюкзак sigikid Sammy Samoa (23145SK)
1 060 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19981
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вмісткий рюкзак блакитного кольору – незамінна річ. Дитина зможе покласти у рюкзак всі необхідні речі: іграшки, спортивний інвентар, змінний одяг. Рюкзак ідеально підходить
для дитячого садка, спортивних секцій, гуртків та просто прогулянок. Виготовлений із надміцного нейлону. Довжина ременів регулюється. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Надійну фіксацію забезпечить поперечна лямка між шлейками рюкзака.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 9 см |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 28 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | салатовий, з візерунком/малюнком, блакитний |
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴



