
Рюкзак sigikid Sammy Samoa (24004SK)
1 117 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19982
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чималий рюкзак із зображенням енергійного пірата Sammy Samoa. Це ідеальна сумка, в якій помістяться всі дитячі іграшки, змінний одяг, інвентар. Дитина зможе брати рюкзак у дитсадок, в гості, на прогулянку, на гуртки та секції. Рюкзак має основне відділення, а також додаткове на передній частині та бокові кишеньки. Стильний рюкзак блакитного кольору. Виготовлений із надміцного нейлону. Довжина ременів регулюється. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Надійну фіксацію забезпечить поперечна лямка між шлейками рюкзака.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 12 см |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 31 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | салатовий, з візерунком/малюнком, блакитний |
Информация для заказа
- Цена: 1 117 ₴

