
Сумка sigikid Sammy Samoa (24754SK)
973 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19983
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вмістка косметична сумка-органайзер – незамінна річ, коли дитина вирушає в подорож або на канікули до бабусі. Зрештою, кожен похід на тренування не обійдеться без зручної косметички. Сумка з основним відділенням, в якому є додаткові кишеньки під сіткою, а також на блискавці. Велика кількість відділень дасть змогу зручно розташувати всередині зубну щітку, мило, шампунь та інші необхідні засоби. Сумка-органайзер зручна і надійна у використанні. Виконана у стильному дизайні, блакитно-салатового кольору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 7 см |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 17 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | салатовий, блакитний |
Информация для заказа
- Цена: 973 ₴



