
Сумка для взуття sigikid Kily Keeper (23773SK)
518 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19987
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зручна сумка – важлива річ для походів на спортивні заняття, гуртки, або просто прогулянку. Функціональна сумка sigikid умістить взуття, змінний одяг, інвентар та інші необхідні речі. Сумка-рюкзачок не лише якісна, надійна, цупка, а й дуже стильна та яскрава, особливо підійде хлопчикам, котрі захоплюються футболом, адже на сумці зображений футболіст-воротар. Функціональність забезпечить додаткова кишеня на блискавці. Розмір сумки: 37х1х32. Функціональність забезпечить додаткова кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 1 см |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 37 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | салатовий, з візерунком/малюнком, помаранчевий |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴




