
Сумка для взуття sigikid Traffic (24671SK)
585 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19989
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка sigikid – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнури також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка блакитного і зеленого кольорів із зображенням автомобілів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 1 см |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 32 см |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 37 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴








