
Валіза Sigikid Florentine (24546SK)
2 343 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19990
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коли вся сім’я збирається на море, кожному потрібна власна валізка з необхідними речами. Валізка на колесах sigikid для дітей від трьох років. У яскравій рожево-зеленій сумці діти помістять усі необхідні речі. Валіза на колесах і з висувною ручкою, завдяки чому навіть дитині буде легко транспортувати власну валізу. Окрім основного відділення, є два відділи на фронтальному боці, а також дві бокові кишеньки. Зображення милої феї точно сподобається дівчаткам. Матеріал виготовлення сумки: нейлон, пластик. Велика дорожня сумка для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 17 см |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 40 см |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | рожевий, салатовий, з візерунком/малюнком |
Информация для заказа
- Цена: 2 343 ₴





