
Рюкзак sigikid Kily Keeper (23769SK)
1 119 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19991
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий рюкзак серії «Kily Keeper» від німецького виробника sigikid. Незамінна річ для дитсадка, школи, спортивних секцій та подорожей. Рюкзак із яскравим зображенням на футбольну тематику. Дитина зможе покласти у рюкзак всі необхідні речі: іграшки, спортивний інвентар, змінний одяг. Виготовлений із надміцного нейлону. Довжина ременів регулюється. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Габарити рюкзака: 28 х 23 х 9 см. Легко чистити за допомогою вологої ганчірки. Для дітей від 2-х до 5-ти років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Нейлон |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 28 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | червоний, салатовий, з візерунком/малюнком, сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴






