
Рюкзак sigikid Sammy Samoa (24936SK)
935 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN19992
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вирушай на зустріч пригодам з Sammy Samoa!
Виготовлений з легкої в догляді нейлонової тканини; м'які ремені і нагрудний ремінь повністю регулюються. Основне відділення має застібку на блискавці. Також є два практичних сітчастих кишені з обох сторін для пляшок з напоями або інших дрібних предметів, а також додаткова кишеня на блискавці спереду. Ідеально підходить для походу в дитячий сад або для поїздок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Глубина | 11 см |
| Цвет | Голубой |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 25 см |
| Категория | для хлопчиків |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 935 ₴






