
Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту Ryobi Ryobi RC18115, ONE+ 18В (5133003589)
1 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN20094
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Ryobi RC18115 5133003589, ONE+ 18В, компактний, 1.5А. Компактний і швидкий зарядний пристрій. Заряджає батарею зі швидкістю 1,5 А/год, що означає, що можно зарядити батарею ємністю 1,5 А/год за годину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 60 хв ч |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Напряжение | 18 В |
| Совместимость | Ryobi 18В ONE+ |
| Тип | Зарядное устройство |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴



