
Вакууматор Gorenje VS120ES
3 646 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN20183
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінний спосіб зберігання харчових продуктів. Вакуумний пакувальник від Gorenje - корисний, і красивий помічник на кухні, і ще і легкий в експлуатації. Він стане у пригоді для зберігання різноманітних продуктів - від готових страв до зберігання м'яса і риби, які при такому способі упаковування не виділяють запахів. Сучасні апарати для вакуумування не такі громіздкі, якими вони були раніше. Апарати для вакуумування від Gorenje мають компактний розмір і привабливий елегантний дизайн. Вони не займуть багато місця на кухні. Крім того, вони мають відділення для зберігання шнура живлення, тому не доведеться хвилюватися через сплутані дроти.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Питание | Сеть |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Встроенный нож | відсутній |
| Вес | 2.3 кг кг |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 36.5 х 14 х 7.5 см |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 300 мм |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектация | вакуумний пакувальник, пакети для вакуумування (10 шт), 3 ємності, трубка, інструкція, гарантійний талон |
| Материал корпуса | пластик + метал |
| Мощность | 120 Вт Вт |
| Продуктивність насосу | 12 л/хв |
| Регулювання ступеня вакуумування | відсутнє |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | є |
| Тип пакетів для вакуумування | гладкі |
| Тиск стиснення | 0.8 бар |
| Управление | кнопкове |
| Цвет | сріблястий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 3 646 ₴










