
Змішувач для кухні Franke Novara Plus, витяжний, 1важіль, бежевий (115.0470.665)
4 967 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN20685
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
NOVARA-PLUS з виносним шлангом - одноважельний змішувач висотою 24 см. Покритя - Fragranit+. Картридж - керамічний із діаметром у 35 мм. Кут оберту - 110 градусів. Є багаторівневий аератор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | врізний |
| Высота | 24 см мм |
| Довжина зливу | 100 см /выносной шланг (струя/душ) |
| Діаметр підключення шлангів | 35 мм |
| Кут повороту зливу | 110 ° |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив |
| Тип підведення труб | гнучка |
Информация для заказа
- Цена: 4 967 ₴


