
Радіатор опалення Kermi Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 300X1000 мм (FTV330301001R2K)
11 935 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN21081
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подає теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Тип радиатора | 33 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Комплектация | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1461 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1837 Вт |
| Материал радиатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтaжнaя длинa | 1000 мм |
| Монтажная высота | 300 мм |
| Монтажная глубина | 150 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 14 м² |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Информация для заказа
- Цена: 11 935 ₴





