
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 33 тип 500x600мм нижнє підкл, 1462Вт Therm-X2 RAL 9016 (FTV330500601R2K)
11 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN21082
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подає теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 33 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1318 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1388 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажня довжина | 600 мм |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 155 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 13 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 355 ₴





