
Радіатор опалення Kermi Therm-X2, Profil-V, FTV 22, 500X1200 мм (FTV220501201R2K)
11 357 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN21093
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Комплектация | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1848 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 2316 Вт |
| Материал радиатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтaжнaя длинa | 1200 мм |
| Монтажная высота | 500 мм |
| Монтажная глубина | 100 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 18 м² |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Информация для заказа
- Цена: 11 357 ₴





