
Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V, PLV, 22 тип, 500x1600мм (PLV220501601R2K)
17 987 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN21106
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Комплектация | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 2305 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 2709 Вт |
| Материал радиатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтaжнaя длинa | 1605 мм |
| Монтажная высота | 505 мм |
| Монтажная глубина | 102 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 23 м² |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
Информация для заказа
- Цена: 17 987 ₴





