
Радіатор опалення Kermi Therm-X2, Profil-K, FK0 22, 500X700 мм (FK0220507W02)
6 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN21113
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1078 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1351 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажня довжина | 700 мм |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 10 м2 |
| Підключення | бокове, FKO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050 ₴





