
Радіатор опалення Kermi Therm-X2, Line-V, PLV 22, 205X1005 мм (PLV220201001RXK)
10 093 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN21129
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подає теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Комплектация | радіатор, інструкція |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 656 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 821 Вт |
| Материал радиатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтaжнaя длинa | 1005 мм |
| Монтажная высота | 205 мм |
| Монтажная глубина | 102 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 6 м² |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
Информация для заказа
- Цена: 10 093 ₴





