
Радіатор опалення Kermi Profil-V, FTV 11, 300X800 мм (FTV110300801R2K)
5 702 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN21134
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Тип радиатора | 11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Комплектация | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 441 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 547 Вт |
| Материал радиатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтaжнaя длинa | 800 мм |
| Монтажная высота | 300 мм |
| Монтажная глубина | 61 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 4 м² |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Информация для заказа
- Цена: 5 702 ₴





