
Проектор Acer XL2330W (MR.JWR11.001)
32 492 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2578
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проєктори, розроблені з думкою про екологічність, забезпечують очікувані вами можливості високоякісної проєкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /15 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 286 x 116 x 216 |
| Класс устройства | для домашнього кінотеатру, для презентацій, універсальний, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Потребляемая мощность | 210 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.54-1.72:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 800 (WXGA) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Тип лампы | Laser |
| Яскравість екрану | 5000 лм /3750 ANSI lm |
Информация для заказа
- Цена: 32 492 ₴






