
Пральна машина Indesit вертикальна, 1000, A+++, 60см, білий (BTWD61053EU)
14 286 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN2618
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина Indesit вертикальна, 6кг, 1000, A+++, 60см, дисплей, білий. Здатна випрати одяг з різних типів тканин; з різним ступенем забруднення; споживаючи мінімум електрики та води. При правильному виборі режиму прання; речі надовго збережуть первісний вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс отжима | C |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 см мм |
| Глубина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Джинс |
| Споживання води при пранні | 46 л |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 286 ₴

