
Пральна машина Haier фронтальна, 1200, A+++, 44см, інвертор, білий (HW70-B12929)
18 009 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN2620
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина Haier I-Pro 3 пропонує індивідуальні та технологічно просунуті рішення для дивовижних вражень від прання. Завдяки технології ABT® (сертифікована інститутом VDE) у I-Pro 3 знищується 99% бактерій, забезпечуючи ідеальну гігієну вашого одягу. А енергозбереження гарантується сучасним двигуном з прямим приводом Direct Motion, який забезпечує значне зниження споживання електроенергії та надзвичайно тиху роботу. Haier I-Pro 3 - пральні машини для тих, хто шукає професійні результати з набагато більшою зручністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 850 х 600 х 44 |
| Глубина | 43.7 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Синтетика, Віджимання, Бавовна 20°, Змішані тканини, Пухові вироби, Сорочки, Дитячі речі, Делікатні речі, Гігієнічне прання, Освіження, Швидке прання 15 хв, Еко прання 40-60° |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний Direct Motion |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 009 ₴










