
Пилосос будівельний Karcher T 8/1 L для сухой уборки (1.527-188.0)
6 703 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2645
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний пилосос для прибирання сухого сміття T 8/1 L, пропонується спеціально для майстрів і умільців, оскільки він розроблений спеціально для задоволення їхніх потреб. Міцний і потужний, оснащений ергономічним ременем для перенесення, буде ефективний при ремонті і на будь-якому будівництві. Його надзвичайно легка вага при достатньому обсязі бака, не тільки полегшує транспортування, але й означає, що він може бути використаний для роботи там, де важко використовувати важкі пилососи, наприклад, на сходових прольотах, драбинах і лісах, або в приміщеннях, щільно заставлених меблями, наприклад - залах для глядачів в кінотеатрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность всасывания | 850 Вт |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 320 x 285 x 375 |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| Обсяг пилозбірника | 8.5 л |
| Питание | Сеть |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | багаторазовий текстильний мішок |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 6 703 ₴

