
Пароочисник Karcher SC 4 Deluxe, 2200Вт, 1300мл, 4Бар (1.513-460.0)
13 991 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2654
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пароочисник Karcher SC 4 Deluxe виконує очищення під тиском 4,0 бар, має можливість постійного дозаправлення і гарантує безперервне очищення завдяки знімному резервуару для води. Пароочисник видаляє до 99,999% вірусів і 99,99% усіх поширених побутових бактерій на твердих поверхнях. Інші особливості включають в себе світлодіодне кільце з підсвічуванням для індикації режиму роботи, насадку для підлоги EasyFix з гнучким шарніром для максимальної ергономіки, інноваційну пластинчасту технологію. Також у комплекті є практична система липучок серветки для чищення підлоги і різні аксесуари для видалення стійких забруднень із плитки, варильних панелей і витяжок, а також зі щілин і швів. Завдяки триступеневому регулюванню потік пари завжди можна ідеально адаптувати до поверхні та забруднення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматическое отключение | немає даних |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Длина шнура | 4 м |
| Защита от накипи | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Знімний бункер для води | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Мощность | 2200 Вт Вт |
| Насадки и щетки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix /насадка для підлоги |
| Объем бака для воды | 1,3 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 400 x 265 x 300 мм |
| Температура | 100 °C |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Цвет | білий з чорним |
| Час нагрівання | 3 хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 991 ₴









