
Швейна машина Minerva NEXT363D
8 206 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN2669
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швейна машина МINERVA NEXT 363D, електромеханічна, 36 швейних операцій, петля напівавтомат, 85 Вт, Білий /Оранжевий. Функціональні можливості: пришивання блискавок, пришивання ґудзиків, реверс, рукавна платформа, шиття подвійною голкою, прошиваючі матеріали: для трикотажу. Застосування: побутові. Габарити (ВхШхГ): 34х44х21
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minerva |
| Максимальная длина стежка | 5 мм |
| Максимальная ширина стежка | 5 мм |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество петель | 1 шт |
| Количество швейных операций | 36 шт |
| Можливості | реверс, рукавна платформа, шиття подвійною голкою, оверлочна строчка, зиг-заг, горизонтальне намотування на шпульку, пришивання блискавок, пришивання ґудзиків, потайний рядок, еластичний рядок для трикотажу, прямий рядок |
| Подсветка | 1 /LED подсветка рабочей поверхности |
| Регулировка | тиск лапки |
| Скорость шитья | 800 об/хв/Макс. |
| Тип човника | хитний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формирование петли | напівавтомат |
Информация для заказа
- Цена: 8 206 ₴










