Хлібопічка Pain Doré: рішення для легкого, смачного свіжого хліба вдома! Насолоджуйтесь гарним домашнім хлібом щоранку! Це так просто: додайте інгредієнти відповідно до інструкцій та запустіть прилад. Хлібопічка Pain Doré зробить все за вас. 12 повністю автоматичних програм для готування домашньої випічки: звичайний хліб, французький хліб, солодкий хліб, житній хліб, хліб з борошна грубого помелу , хліб без глютену та швидкий хліб, пиріг, варення, каша та тістечка на парі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Программы выпечки | |
| Варенье | Да |
| Ржаной хлеб | Да |
| Пшеничный хлеб | Да |
| Французкий хлеб | Да |
| Хлеб без клейковины | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші програми | швидка випічка, каша, пельмені |
| Бездріжджове тісто | є |
| Бородинский хлеб | немає |
| Ваги | немає |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Дві форми випікання | Нет |
| Диспенсер | немає |
| Дріжджове тісто | немає |
| Дієтичний хліб | є |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 12 |
| Максимальный вес выпечки | 1000 г |
| Программирование | немає |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | є |
| Розміри | 356 х 318 х 339 мм |
| Різновид керування | сенсорне |
| Смотровое окно | немає |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Форма выпечки | прямокутна |
| Швидка випічка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 915 ₴









