
Кавомашина Krups Evidence Eco-Design 2.3л, зерно, автомат.капучинатор, сенсор.керування (EA897A10)
19 574 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN2694
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автоматична кавомашина Krups Evidence Eco-Design втілює ідеальне поєднання смачної кави та екологічного підходу до природи. Вона пропонує повністю автоматичний процес приготування кави, оптимізований для видобутку смаку та функцію one-touch cappuccino, яка приготує каву в одній або двох чашках. Навіть при своєму досконалому дизайні, кавомашина виготовлена з переробленого пластику на 62% і на 90% підлягає вторинній переробці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Слоновая кость |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.78 кг |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Quattro Force, MilkAdvanced |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кофемашина, засіб для очищення, інструмент для очищення, книга рецептів, силіконова трубка капучинатора, голка для очищення молочного блоку, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість запрограмованих напоїв | 8 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1450 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | американо, гаряча вода, рістретто, еспресо, гаряче молоко, капучино, лате, лате макіато |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2.3 л |
| Розміри | 24 x 37 х 36 см |
| Система самоочищення | є |
Информация для заказа
- Цена: 19 574 ₴










