
Кавомашина Nivona CUBE, 1.4л, зерно, автомат.капуч, авторецептів -4, бежево-чорний (CUBE4102)
17 179 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN2698
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Nivona CUBE4102 — це революційна модель кавомашин, що познайомить вас з зовсім новим підходом до приготування кави. Вона оснащена системою Aroma Balance System, символьною сенсорною панеллю та розумними програмами очищення. За допомогою зручної сенсорної панелі ви можете налаштовувати об’єм напоїв, регулювати температуру кави, вибирати профіль аромату, міцність кави та різні рівні помелу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nivona |
| Давление помпы | 15 бар |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.95 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | відсутнє |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Aroma Balance |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, засіб для очищення, резервуар для води, тест-смужка для визначення жорсткості води, фільтр для води, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість запрограмованих напоїв | 4 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1455 Вт Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подача горячей воды | відсутня |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | ристретто, велика кава, еспресо, еспресо лунго, американо, кава, доппіо |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Розміри | 22.5 х 32 х 21 см |
| Система самоочищення | є |
| Цвет корпуса | білий із чорним |
Информация для заказа
- Цена: 17 179 ₴










